CİNSELLİK ÜRÜNLERİ

CİNSELLİK ÜRÜNLERİ

CİNSELLİK ÜRÜNLERİ

Sexshop adı verilen mağazalar içerisinde cinsel sağlık, cinsel bakım, cinsel temizlik, fantezi ve fetiş ürünler, doğum kontrol ürünleri ve kozmetik ürünleri satılan mağazalardır. Bu mağazaların hem günlük hayatımızda karşımıza çıkan bayileri ve aynı zamanda da internetten satış yapılan sanal mağazaları bulunmaktadır. Ürünler her zaman vergisi ödenen, sağlık bakanlığı ve tarım ve köy işleri bakanlığından onaylı, satılması yasal olan ürünlerdir. Bu tarz mağazalarda satılan ürünler aynı zamanda teknoloji geliştikçe gelişmektedir ve kendilerini yenilemektedir. Örneğin seks mağazalarında satılan ereksiyon ürünleri yıllar önce sert plastikten yapılırken günümüzde tenle birebir uyumlu, yumuşak ve sağlıklı silikon maddeden yapılmaktadır. Çoğu ürün yurtdışından ithal edilen ürünlerdir ve genellikle ithal edilen ülke Japonya ve Kore olmaktadır.

Sex shop mağazalarda satılan ürünler arasında başlıcaları cinsel bakım ve temizlik ürünleridir ki bu ürünlere aktif cinsel hayatı olsun veya olmasın herkes ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle de bu mağazalar kimsenin korkup çekinmemesi gereken, buralardan alışveriş yapmanın oldukça doğal olduğu mağazalardır. Bu cinsel bakım ve temizlik ürünleri arasında vajina yıkamak için özel jeller, intim mendiller, vajina sağlığını koruyan kremler veya jeller, havasızlıktan ve epilasyon yapmaktan kararan vajinalar için vajina beyazlatıcılar, doğun yapan veya ileri yaşlardaki bayanlarda gören genişleyen vajinalar için vajina sıkılaştırıcılar yer almaktadır. Bunlar haricinde en bilinen, en basit ve en etkili doğum kontrol yöntemi olan prezervatifler de sekshoplarda satılmaktadır.

Diğer yandan da cinsel beraberliği kolaylaştıran ve bayanların acı çekmesini önleyen kayganlaştırıcı ürünler de bu mağazalarda bulunabilmektedir. Erkekler içinse penis büyütücüler, daha etkin ve uzun süren bir cinsel performans için geciktirici sprey ve kremler aynı zamanda da cinsel performansı artıran cinsel güç arttırıcılar satılmaktadır. Tüm bunların dışında cinsel birlikteliklerini renklendirmek, aldıkları zevki maksimum seviyeye çıkarmak isteyen kişiler için fetiş ürünler de bu mağazalarda yer almaktadır. Bunlar arasında deri eldivenler, göz bantları, kelepçeler, kırbaçlar, seks salıncakları, seks yatakları gibi ilk akla gelen ürünler arasındadır.

CİNSELLİK ÜRÜNLERİ

Aynı zamanda seks shop mağazalarında sadece sekse düşkün kişilerin alışveriş yapabileceği ürünler değil herkesin sahip olmak isteyebileceği hatta aktif bir cinsel hayatı bulunmayan kişilerin bile alışveriş yapabileceği ürünler satılabilmektedir. Bu ürünler arasında seksi elbiseler, taytlar, eldivenler, iç çamaşırlar, külotlar, sutyenler, peruklar, saç tokaları gibi ürünler yer almaktadır. Bunların arasında ayrıca rahatlatıcı, stres atmanıza neden olacak, dinlendirici aromaterapi masaj yağları da satılmaktadır. Diğer yandan yalnız kişilerin cinsel tatminini sağlamasına yardımcı olabilecek şişme bebekler, yapay penisler, titreşimli uyarıcılar da yer almaktadır. Ürün yelpazesi arasında kadınların ihtiyacına ve sorunlarına yönelik ürünler de yer alır. Bunlar göğüs büyütücüler, göğüs yapılandırıcılar, popo büyütücüler, selülit gidericiler, vajina kaslarını geliştiren egzersiz pompaları gibi ürünler de vardır.

 

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir