GECİKTİRİCİ HAP VE SPREYLER

GECİKTİRİCİ HAP VE SPREYLER

GECİKTİRİCİ HAP VE SPREYLER

Cinsel fanteziler ilişkiye giren herkes tarafından yapılır ve ya bir kere de olsa yapılmıştır. Bu fanteziler ilişkileri her zaman için daha dinç tutmak ve cinsel ilişkiden daha çok zevk almak için yapılır. Kadın ve erkek burada kendilerini farklı kılıklara sokarak ve ya farklı kıyafet ve ya aletler kullanarak ilişkiyi daha da güçlendirir. Sırf bunun için sürekli olarak cinsel fantezi ürünlerinden bile alan o kadar çok insan vardır ki bunların hepsi de cinsel yaşamlarını daha zevkli ve hareketli kılmak için yaparlar. Ancak bu fantezi anların da kadın ve ya erkekten kaynaklanan problemler ortaya çıktığın da fantezilerin sonu kötü biter. Hadi kadınların cinsel anlamda menopoz dışında bir sağlık sorunu ile kolay kolay karşılaşmadıkları ve fantezi esnasın da yaşanan uyumun yani orgazm olamama durumunun anlık olduğunu düşünelim.

Ancak erkeğin hiç de böyle değildir. Erkeklerde sertleşme iktidarsızlık ve en önemlisi de erken boşalma gibi sıkıntılar vardır ve bu sıkıntılar ile uğraşan erkekler fantezilerinden de hiçbir şey anlamazlar. Düşünün ki bir fantezi tasarladığınız o kadar cinsel ürün ve ya aletler aldınız fantezi için gereken bütün koşulları tamamladınız ancak tam ilişkiye yani fanteziye aşlayacak iken kendinizi tutamadınız ve eliniz de olmayan sebeplerden dolayı boşaldınız. İşte fanteziler de böyle bir durum ile karşılaşıp cinsel partnerinizi yani eşinizi de üzmek ve hevesini kursağın da bırakmak istemiyorsanız mutlaka geciktirici sprey kullanmalısınız.

GECİKTİRİCİ HAP VE SPREYLER

Fantezileri tasarladıktan sonra onlar için birçok alet alan ve bunlara tonlarca para harcayan bir erkek herhalde az bir para tutan ve bunların yanında lafı bile edilmeyecek olan geciktirici spreylerden alması zor olmasa gerektir. Ama tabi kendini bu tarz ürünler eksik ya da yarım hissettiriyor ise orası başka. Burada erkeğin bir tercih yapması gerekiyor. Ya fantezilerini bir kenara bırakıp cinsel ilişkiyi sadece birkaç dakikaya sığdıracak ya da her şeyi göze alıp mükemmel bir gece geçirmek için bu ürünlerden bir tane alacak. Karar tamamen erkeğe kalmış bir şey.  Eğer erkek burada doğru bir karar verir ve bu ürünlerden alır ise cinsel anlamda da hiçbir sıkıntı ile karşılaşmamış olacaktır.

Kadınlar da zaten her zaman uzun süre sevişen ve onları da yeterince tatmin eden erkekleri severler. Şunu hiç unutmamak lazım kadınlar erkeklere göre çok daha geç orgazm olduklarından ön sevişmenin de önemi buradadır. Ancak bir erkek daha ön sevişmenin hemen sonrasın da cinsel organların ilk birleşme anında kendini tutamayıp ve ya kendine hakim olamayıp boşalır ise bu kadının hiç de hoşuna gitmez zaten hiçbir şeyde anlamaz. Buna sebebiyet vermemek adına geciktirici spreyler kullanmak mutlu geceleri de beraberinde getirir.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir