GECİKTİRİCİLER İÇERİSİNDE DOĞAL OLANLAR VAR MI?

GECİKTİRİCİLER İÇERİSİNDE DOĞAL OLANLAR VAR MI?

GECİKTİRİCİLER İÇERİSİNDE DOĞAL OLANLAR VAR MI?

Geciktiricilerin doğal ürünlerden yapılmadığını mı düşünüyorsunuz? Ya da geciktiricilerin zararlı maddelerden yapıldığını ve bunların uzun vadede insan vücuduna zarar verdiğini mi duydunuz? Evet bunlar internet formlarında ve çeşitli çevrelerde çok konuşulur. Özellikle de geciktiricilerin içerisin de ne olduğunun bilinmediği ve bunları kullananların belki kısa vadede erken boşalma sorunlarından kurtulduğu ancak uzun vadede daha kötü cinsel sonuçlara neden olduğu söylenir. Bu kesinlikle doğru değildir. Bugün artık bu alanda uzman olmuş doktorlar bile geciktiricilerin hepsi için bunun geçerli olmadığını düşünürler. Eğer eros ve dooz gibi geciktiriciler kullanılır ise bunlar da hiçbir şekilde uzun ve kısa vade de bu tarz bir etkinin görülmeyeceği ve olumsuz bir sonuca da sebebiyet vermeyeceği bilinir. Ancak insanlar bu tür konular da hassas davranmazlar ve hep araştırma yapmaktan kaçınırlar. Bu tür yöntemler de araştırma yapmak ve en doğru ürünü seçmek de bu açılardan çok önemlidir. Sonuç a piyasa içerisinde geciktirici doğal ürünler de vardır. hepsi insanlar için bu kadar zararlı ise cinsel ilişkilerden önce erkeklerin en fazla kullandıkları ürün neden geciktiricilerdir.

Erkekler daha uzun cinsel ilişki deneyimi yaşamak adına geciktiricileri çok kullanırlar. Tabi ki bunların yanlış şekilde ve haddinden fazla kullanılması ve ya yanlış ürünün kullanılması insanlara zarar verebilir. Bir portakalı da çok yediğinizde size zarar vere bilir ve vitamin zehirlenmesi geçirebilirsiniz. Bunlar hep bilinen şeylerdir. Atalarımızın da dediği gibi her şeyin fazlası zarardır. İsterseniz geciktirici doğal ürünler kullanırken doktorunuzdan bile yardım alabilirsiniz. Aldığınız geciktiriciden ne kadar kullanmanız gerektiği ve ya hangi markayı kullanmanız gerektiği konusunda doktorunuz da size yardımcı olacaktır. Zaten genel olarak birçok insan da bu ürünler de birini aldıkların da mutlaka uzman bir kişiye danışır. Aksi takdir de yanlış bir ürün seçildiğin de ve ya gerektiğinden fazla kullandığınız da tabi ki her türlü olumsuz durum ile karşılaşma ihtimaliniz vardır.

GECİKTİRİCİLER İÇERİSİNDE DOĞAL OLANLAR VAR MI?

Özellikle bazı markaları söz konusu olan geciktirici sprey krem ve ya haplar olduğunda bu konuda uzman olanlar daha fazla önerir. Eros ve dooz gibi markalar bu alan da uzmanlar tarafından en çok önerilenlerdir. Bunun da yanın da belli başlı geciktirici doğal ürünleri olan başka markalar da vardır. bunlar kullanıldıktan sonra doktorlar en azında hemen tekrar cinsel ilişkiye girilmesini tavsiye etmezler. Bazen çiftler iki sefer üst üste ilişkiye girip boşalmak isterler. Ancak bu tür durumlar da geciktirici kullanılmasa bile doktorlar en azından bir süre beklenmesini önerirler. Bir de cinsel ilişkiden sonra hemen sigara içilmemesi kalbin zaten ilişkinin heyecanından dolayı çok hızlı atmasından kaynaklı sigara içmek tehlikeli olur. Kalbin yavaşlaması da beklenmelidir.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir