GÖĞÜSLERİN GÜZEL GÖRÜNMESİ İÇİN 3 DOKUNUŞ

GÖĞÜSLERİN GÜZEL GÖRÜNMESİ İÇİN 3 DOKUNUŞ

GÖĞÜSLERİN GÜZEL GÖRÜNMESİ İÇİN 3 DOKUNUŞ

Küçük alışkanlıklar, kişilerde büyük farklar yaratmaktadır. Bu kural göğüsler içinde geçerlidir. Göğüslerin güzel görünmesi için yapılan dokunuşlar sayesinde inanılmaz derecede değişimler yaşayabilirsiniz. Kadınların güzellik simgesi olan göğüsler ne çok küçük, ne de çok büyük olmalıdır.

Göğüslerin, istenilen ebattan daha küçük olması pek çok kişiyi bıçak altına sürüklemiştir. Göğüsleri estetik müdahalelere gerek kalmadan büyütmenin pek çok yolu olmaktadır. Ancak en etkili çözümlerden sadece 3 tanesini sizler için paylaşıyoruz.

Göğüslerin güzel görünmesi için 3 dokunuş;

  1. Sıcak-soğuk duş; bu yöntem eskiden Kneipp Terapi olarak adlandırılırdı. Bağışıklık sistemini güçlendiriyor ve vücudun sarkmasını önlüyor. Uygulanışı ise; duşun el başlığını elinize alın önce 5 dakika yanmayacak şekilde, göğüslerinize sıcak su tutun, ardından 5 dakika çok soğuk olmayacak şekilde su tutun. Bu işlemi 10 kere tekrarlayın.
  2. Basit ama etkili egzersiz; her gün mutlaka göğüs dikleştirici hareketler yapın.
  3. Doğru sutyen; sutyen seçimi göğüslerin sağlığı için önemlidir. Kesinlikle elastikiyetini kaybetmiş sutyenleri çekmecelerinizde bulundurmayın. Daima dik ve sert gösterecek, ancak çok sert olmayacak uygun sutyenler seçin.

 

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir