TABULARI YIKIYORUZ, SAĞLIKLI CİNSELLİK İSTİYORUZ !

TABULARI YIKIYORUZ, SAĞLIKLI CİNSELLİK İSTİYORUZ !

TABULARI YIKIYORUZ, SAĞLIKLI CİNSELLİK İSTİYORUZ !

Yaşamanın güzelliğinde bahseder dururuz. Yaşamak ne zaman güzeldir? Bu konuya en çok verilen cevap sağlıklı olduğum zaman olarak geliyor. Sağlık mutluluğumuzun en önemli parçasıdır. En ufak grip ya da nezle bile olsak nasıl da tadımız kaçıyor. Sağlığın bozulması insanları mutsuz ediyor. Ülkemizde gizli tutulan ancak; herkesin bir sorusunun olduğu bir sağlık boyutu var. Cinsel sağlıktan bahsediyoruz. Kimse bu konuda hasta olmaz, olamaz. Sanki, bu konuda hasta olmak utanılacak bir durummuş gibi davranılıyor. Tabuların da etkisi ile bu konunun üstü iyice kapatılıyor. Oysaki; insan bedeninin ve yaşamının parçası olan cinsellik konusunda da insanlar rahatsızlık yaşayabilirler. Yaşadıkları bu rahatsızlığı da iyileştirmek için tedavi olurlar. İnsanlar bu konuda da öncesinde önlem alabilme imkanları var. Ülkemizde yavaş ta olsa, cinsel sağlık ürünleri ve cinsel yaşam ürünleri satan sexshop  konseptinde yerler açılıyor. Hizmet verdiğimiz kategori ve satışını yaptığımız ürünler sexshoplarda satılan ürünlerdir. Ürünlerimiz orijinal ve onaylı ürünlerdir.

Cinsel sağlık, hem bedensel hemde psikoljik sağlık için önemli bir alandır. Nedeni ise, insanların bu konuda yaşadığı problem bir bedensel problemden ibarettir. Ancak; toplumun bakış açısı ve tabulardan dolayı bu konuyu kimseye açamaması bu sorunu psikolojik bir soruna çevirmektedir. Hizmetinize sunduğumuz sex shop, hem seks konusunda tabuları yıkacaktır hem de cinsel sağlığın es geçilmeyecek bir şey olduğunu gösterecektir. Mağazamızda  satılan cinsel sağlık ürünleri, tamamen ilgili kurumlarca onaylanmış ürünlerdir. Ülkemizde yaşanan en büyük cinsel sorun erken boşalma olarak görülüyor. Ancak konuşur iken; kimse bundan bahsetmiyor. Bunun utanılacak bir soru olmadığını anlatmak oldukça zor bir olaydır. Bizde mağazamızda bu sorununuz için ürünler bulundurmaktayız.

Geciktirici ürünler grubumuz, tamamen onaylanmış ve sağlığa uygun ürünlerden oluşmaktadır. İstenmeyen gebelikler için, korunma ürünleri mevcuttur. Korunma grubu ürünlerinden prezervatifler birçok çeşidi ile mağazamızda bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, cinselliği daha güzel hale getirecek masaj yağları, kayganlaştırıcı kremler mevcuttur. Cinsel yaşam üzerine kurduğumuz mağazamızda seks hayatınıza dair her şeyi bulabilirsiniz. Seks oyuncaklarından fantezi kıyafetlerine, cinsel yaşamınızda sizi daha hareketli ve partnerinize daha hoş gösterecek fantezi ürün grupları dahil her şey mağazamızda mevcuttur.

TABULARI YIKIYORUZ, SAĞLIKLI CİNSELLİK İSTİYORUZ !

Cinsellik ayıp ya da utanılacak bir konu değildir. Bir seks shop gezmek kötü bir davranış değildir. Cinsellik her insanın kendi gerçeğidir. Sağlıklı bir cinsel yaşamı olan toplum, mutlu insanlardan oluşur. Bir seks shop gezmek kötü olmasının aksine, cinsel sağlığını ve cinsel yaşamını düşünen insanların yaptığı bir durumdur. Seks yaşamınızı renklendirmek isteyenler, mağazamızdaki seks oyuncaklarını ve fantezi gruplarını kesinlikle görmeliler. Cinsel sağlık ürünleri alıp, çeşitli hastalılara karşı önlem almaktır. İnsanları renkli seks hayatları ve sağlıklı cinsel yaşamları için mağazamıza bekliyoruz.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir