UTANMADAN KONUŞULMASI GEREKENLER

UTANMADAN KONUŞULMASI GEREKENLER

UTANMADAN KONUŞULMASI GEREKENLER

İnsan hayatında her zaman önemli şeyler bulunur. Doğarsınız ve büyürsünüz, hayata karışırsınız para ihtiyacınız olur. Çok paranız olur ama sevgi vereceğiniz insan yoktur, sevgiye ihtiyaç duyarsınız. Sevginiz vardır, evlenirsiniz ve cinsellik ihtiyacınız baş göstermeye başlar. Çocuk sahibi olmaya ihtiyaç duyarsınız. “Anne” ya da “baba” diyecek birini istersiniz, cinsellik devam eder. İnsan ihtiyaçları bu şekilde sürüp gider. Cinsellik sırasında yaşadığınız bazı problemler olduğunda da tedaviye ihtiyaç duyarsınız fakat kendi kendinizi tedavi etmeye çalışarak, saklamaya devam edersiniz. Cinsel yaşam, birbirini seven kişilerin arasında olan ve normal olarak kabul edilmesi gereken bir ihtiyaç değerindedir fakat nerdeyse kimse bunu bu şekilde görmez. Cinsel yaşam sırasında ortaya çıkan bazı sağlık problemleri, geçiştirilmeye getirilmeden hemen çözüme kavuşturulmalıdır. Eşler, böyle bir sorunla karşılaştıklarında birbirlerine destek olarak bu problemin üstesinde gelmelidirler. Eğer, birbirlerini tek bırakırlarsa o ilişki zaten yanlış olur. Erken tedavinin hayat kurtardığı günümüzde cinsellik sorunlarına getirilen çözümler için kullanılması gereken ürünler, sexshop yolu ile satılan ürünlerdir.

İnsanların, fantezi dünyaları da birbirinden farklıdır. Herkesin kendine göre kabullendiği bir cinsel hayat biçimi vardır. Sex shop diye adlandırdığımız mağazalar, bu kişilerin ihtiyacı olan her ürünün satışını yapan bir yer olarak açılmıştır. Türkiye’de satış yapan 20 ya da 30 tane mağaza vardır. Bunların hepsinde bir internet sitesi mevcuttur. İnternet üzerinden yaptığınız araştırmalar sonucunda, işinize yarar ürünlerin en uygun fiyatlarla ve en iyi şekilde satışını yapan mağazayı seçerek sorunlarınıza çözüm bulmaya çalışabilirsiniz. Tek sorun, utangaçlığınızı üzerinizden atmanız ve böylece sorunların üstesinden kolayca gelmeniz için harekete geçmeniz olacaktır. Herkes, göründüğü kadar utangaç olmayabilir ama toplum baskısı herkesin beynini eskiye döndürür. Bunu kabullenen bireyler, kendileriyle bir savaş vermek zorunda kalırlar. Herkesin, kendine göre bir seks yaşamı vardır. Bu hayat için sadece kendinize ve eşinize hesap verirsiniz. Başka kimseyi ilgilendirmeyen insana bir yaşantı olmasının yanı sıra, mevzu kendi sağlığınız ise bunu koruyacak her türlü önlemi de almak zorundasınız. Çünkü beden, sizin bedenininiz ve olması gerekenden sağlıklı ve başınız dik şekilde durmak da sizin görevinizdir.

UTANMADAN KONUŞULMASI GEREKENLER

Seks Shop diyerek geçmeyin, ihtiyacınız olan ne varsa çekinmeden sorun ve öğrenin. Kullanım biçimlerine kadar rahatlıkla sorabileceğiniz bir ortam olmakla birlikte, utanmak ve sıkılmak da bir yere kadar olan bir durumdur ki bu durum, konu hastalık ve kendi sağlığınız olduğunuzda açık olarak hareket etmeniz gereklidir. Günümüz, teknoloji zamanı olduğundan, her türlü konunun istenen her anda araştırılarak öğrenilmesi de sizin için büyük bir nimettir. İnternet diye bir şey olmasa, yüz yüze gidip görüşmeniz gerekirdi. Bu ise daha sıkıntı verici bir olay olacaktı. Ama şimdi, internette çıkan numarayı arayarak sorma şansınız var.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir